خانه

امروزه بخش اعظمی از دغدغه های مدیران بویژه مدیران روابط عمومی سازمانها ، نهادها  و تمامی صاحبان کسب و کارهای خاص و عام و حتی در بعضی موارد افراد معمولی جامعه مشاوره و دریافت یک مجموعه خدمات قابل اعتماد در خصوص برگزاری رویدادها ، جشن ها ، جشنواره ها، سمینارها، یادواره ها، مراسم های مناسبتی (دینی و مذهبی)، محافل ادبی، تشریفات و…..  می باشد.

باید در نظر گرفت برنامه‌ریزی یک رویداد خوب به هیچ وجه کار آسانی نیست، به طوری که برگزارکنندگان گاهی باید مهارت‌های یک معلم مدرسه تا یک کارشناس ارشد مدیریت بحران را داشته باشند.

امروزه شبکه سازی از هنرهایی است که غالبا نادیده گرفته می‌شود؛ هرچند بسیار با اهمیت و روشی آسان و ارزان برای داشتن همکاران و دوستان جدید است. در همین راستا ایجاد شبکه منظم خدمات در برگزاری رویدادها امری کاملا  اجتناب ناپذیر می باشد.

در یک کلام می توان گفت رویداد ها می‌توانند راهی فوق‌العاده برای گسترش برند ها، دیدار با مشتریان جدید و جشنی برای بقای آن ها باشند که برگزاری منظم و حساب شده آن ها شرط رسیدن به این اهداف می باشد.

جمعی از مدیران و متخصصان به پشتوانه بیش از سه دهه تجربه و دستاوردهای متنوع و گسترده خود در عرصه برنامه ریزی و اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در داخل و خارج از کشور از سال 1397با ورود به عرصه فناوری های نوین، پورتال تخصصی ارائه خدمات ویژه رویدادهای خود را با نام برند تجاری رویدادیار راه اندازی نموده اند .

رویدادیار تحولی شگرف و بدیعی را به منظور دسترسی آسان، سریع و مطمئن با بهره گیری از مجموعه ای عظیم از متخصصین، کارشناسان خدمات دهندگان، دست اندرکاران و هنرمندان در عرصه های مختلف را فراهم نموده که می تواند مرجعی تخصصی ویژه برگزارکنندگان، مجریان و متصدیان در حوزه رویدادها، همایش ها و کلیه برنامه های متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی، سیاسی، دینی و اجتماعی به حساب آید.

در رویدادیار همه چیز از گروه ها، نوازندگان، مجریان، سخنرانان، خوانندگان، سرگرمی ها و خدمات خاص رویداد را پیدا می کنید و آن را برای خود رزرو می نمایید. به عبارتی رویدادیار، بهترین راه برای ذخیره استعداد برای رویدادهای شما است. شعار ما در رویدادیار به مخاطبان مان این است:

«بنشین عقب، آرام باش و تماشا کن مراسم و رویدادتان چگونه خلق می شود.»