تماس بگیرید
شماره آگهی: 2198
تجارت با ۵ قاره دنیا

توضیحات آگهی

این روزها بخاطر وضعیت اقتصادی کشور، افزایش نرخ ارز، کاهش قدرت خرید مردم، رکود و تورم همزمان، تحریم‌ها و …، اغلب ما ایرانی‌ها به فکر جایگزین کردن درآمد ریالی خود با درآمد ارزی هستیم. در همین وبسایت ایوند، معمولا دوره‌های پرفروش، دوره‌هایی هستند که قرار است به شما یاد دهند چگونه درآمد ارزی و دلاری داشته باشید. بسیار هم خوب. ولی دوره ما مخصوص حرفه‌ای‌های بازار و همینطور تولیدکنندگان کالا یا خدمات است. افراد یا شرکت‌هایی که قصد توسعه بازار و ورود به بازارهای بین‌المللی را دارند. کسانی که می‌خواهند فعالیت وارداتی یا صادراتی یا همکاری مشترک با کشورهای دیگر داشته باشند.

از طرفی دوره‌های عمومی تجارت بین‌المللی بسیار خوبی بارها توسط برگزارکنندگان مختلف از جمله خود ما برگزار شده است و بسیاری از افراد، با حضور در این دوره‌ها، دانش لازم برای فعالیت بازرگانی و تجارت بین‌المللی را کسب نموده‌اند. ولی نکته جالب آنجاست که اغلب شرکت کنندگان این دوره‌ها باز هم در خودشان، آمادگی کافی برای شروع فعالیت بازرگانی را نمی‌بینند. تحقیقات و بررسی‌های ما نشان داد که دلیل اصلی این احساس آماده نبودن، بخاطرعدم شناخت از بازار هر کشور بصورت خاص، قوانین آنجا و نحوه تجارت و بیزینس با بازرگانان یا تولیدکنندگان هر کشور خارجی بصورت جداگانه است.

از همین رو تصمیم گرفتیم تا باز هم مانند قبل، یک مجموعه کارگاه آموزشی جذاب و کاربردی طراحی کنیم و نام آن را «تجارت با ۵ قاره دنیا» گذاشتیم. در این برنامه قرار است تا هر هفته، پنجشنبه جمعه‌ها، در قالب یک برنامه آموزشی واقعا کاربردی، نحوه تجارت با یک کشور خاص را با حضور اساتید و بازرگانان داخلی و خارجی به شما آموزش دهیم. این برنامه از ۲ دی ماه شروع می‌شود و حالا حالاها قرار است ادامه داشته باشد.

کشورهایی که تا به حال برنامه آنها قطعی شده است به ترتیب زیر هستند:

ترکیه
عمان
اتحادیه اروپا
فرانسه
روسیه، قزاقستان، ازبکستان
آلمان، سوئیس، اتریش
امارات متحده عربی
قطر
چین
هند
ارمنستان
عراق
کنیا (شرق آفریقا)
مالزی و اندونزی
استرالیا
پاکستان
آذربایجان