رویدادیار|همایش،وبینار،نمایشگاه و....
رویدادیار|همایش،وبینار،نمایشگاه و....
عصرانفجارتکنولوژی،هوش مصنوعی تحولی درصنعت،تجارت

توضیحات آگهی

کنفرانس عصر انفجار تکنولوژی، هوش مصنوعی تحولی در صنعت، تجارت و زنجیره تامین

تاثیر ابزار‌های هوش مصنوعی بر زنجیره تامین، تولید و تجارت متنی به عنوان یکی از برجسته‌ترین رویدادهای تخصصی در زمینه فناوری و تجارت برگزار می‌شود. این رویداد به بررسی و تحلیل نقش فزاینده هوش مصنوعی در تحول اکوسیستم‌های تجاری و تولیدی می‌پردازد و به شرکت‌کنندگان فرصت می‌دهد تا با آخرین دستاوردها و چالش‌های موجود در این عرصه آشنا شوند.

محورهای اصلی کنفرانس:

1. تاثیر هوش مصنوعی بر زنجیره تامین: بررسی چگونگی بهبود فرآیندهای تامین و توزیع با استفاده از سیستم‌های پیش‌بینی و تحلیل داده‌ها مبتنی بر AI.

2. نوآوری‌ها در تولید: اکتشاف تکنولوژی‌های پیشرفته در تولید هوشمند که به کمک هوش مصنوعی انجام می‌گیرد و تاثیر آن‌ها بر کیفیت و بهره‌وری.

3. چالش‌ها و فرصت‌های تجارت : تحلیل تاثیر هوش مصنوعی در ایجاد مدل‌های تجاری نوین و دیجیتالی کردن فرآیندهای کسب‌وکار.

سخنرانان کلیدی:

کنفرانس از حضور برجسته‌ترین متخصصان و پیشگامان صنعت هوش مصنوعی بهره می‌برد که تجربیات و دیدگاه‌های خود را در مورد تاثیرات و کاربردهای فناوری‌های نوین در ارتقاء سطح عملکرد شرکت‌ها ارائه خواهند داد.

 

پنل‌های تخصصی:

– هوش مصنوعی و اتوماسیون در زنجیره تامین

– تکنولوژی‌های تولید نوین و پایدار

– راهکارهای هوشمند برای گسترش تجارت

هدف کنفرانس:

این کنفرانس به دنبال آن است که شرکت‌کنندگان را با آخرین تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های مرتبط با هوش مصنوعی آشنا کند و آن‌ها را قادر سازد تا از این فناوری‌ها در بهینه‌سازی و تسریع فرایندهای تجاری خود بهره‌مند شوند.

 

مخاطبان:

این کنفرانس مخاطبانی از سراسر جهان را شامل می‌شود که در زمینه‌های مدیریت زنجیره تامین، تولید، فناوری اطلاعات و تجارت متنی فعالیت دارند.ما را در این رویداد بین‌المللی همراهی کنید تا با کاربرد هوش مصنوعی در بهبود و تحول زنجیره‌های تامین و تولید و تجارت آشنا شوید و از تجارب ارزشمند سخنرانان و کارشناسان بهره‌مند شوید.

سخنرانان

دکتر یوسف زندی     دکتر یوسف زندی

رئیس بنیاد ملی نخبگان آذربایجان شرقی

دکتر حسین بوداقی خواجه نوبر     دکتر حسین بوداقی خواجه نوبر

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد تبریز

دکتر حسین بوداقی دارای مدرک دکتری تخصصی مدیریت بازرگانی می باشد. وی عضو هیأت علمی گروه مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز بوده و به عنوان مشاور در حوزه بازرگانی ، بازاریابی داخلی و بین الملل با سازمان ها و صنایع گوناگون همکاری دارد…

برگزارکنندگان

بنیاد ملی نخبگان آذربایجان شرقی      بنیاد ملی نخبگان آذربایجان شرقی

برگزارکننده

شرکت تامین صنعت تجارت آزاد     شرکت تامین صنعت تجارت آزاد

برگزار کننده

مرکز راهبردی هوش مصنوعی ایران     مرکز راهبردی هوش مصنوعی ایران

حامی