مدرسه کارآفرینی کسب‌وکارهای دیجیتال فن‌آفرین

توضیحات آگهی

مدرسه کارآفرینی فن‌آفرین

آموزش‌های کمپ کارآفرینی فن‌آفرین

مطلوب این است که به قدر کفایت، تمام آموزش‌های مورد نیاز در مسیر طراحی، تولید، بازاریابی و برندینگ محصولات دیجیتال دراختیار علاقمندان به کارآفرینی و کارآفرینان جوان قرار بگیرد.

به گونه‌ای که در پایان این دوره سه ماهه یک کارآفرین جوان با کمترین میزان آگاهی و تجربه کارآفرینانه بتواند ایده اولیه محصول خود را در گذر زمان به یک محصول دیجیتال با قابلیت‌ها و ویژگی‌های مشخص تبدیل کند.

آموزش‌هایی شامل:

طراحی تجربه و رابط کاربری (ux/ui) – 50 ساعت
مدیریت محصولات دیجیتال – 32 ساعت
مدیریت کسب و کار و منابع انسانی – 96 ساعت
برنامه نویسی – 30 ساعت
بازاریابی و برندینگ دیجیتال – 60 ساعت
مدیریت پروژه‌های چابک – 10 ساعت
حقوقی و مالی – 18 ساعت
آشنایی با مدرسه راه‌اندازی کسب‌وکارهای دیجیتال فن‌آفرین

مدرسه راه‌اندازی کسب‌وکارهای دیجیتال فن‌آفرین همانند یک رستوران سلف سرویس است. با غذاها، نوشیدنی‌ها و دسرهای متنوع. اگر تجربه رفتن به چنین رستوران هایی را داشته باشید می‌دانید که با پرداخت مبلغ مشخصی، مثلا 250 هزار تومان برای هر نفر، می‌توانید از انواع پیش‌غذاها، غذاها، نوشیدنی‌ها و دسرها هرچقدر که می‌خواهید نوش جان کنید.

مدل آموزشی مدرسه راه‌اندازی کسب‌وکارهای دیجیتال فن‌آفرین با الگوبرداری از یکی از دانشگاه‌های نوین هلند، شباهت زیادی به رستوران‌های سلف سرویس یا منو باز دارد.

در مدل آموزشی مدرسه فن‌آفرین هریک از افراد یا تیم‌های شرکت کننده می‌توانند در مدت سه ماه، از تمام آموزش‌های کاربردی که یک کارآفرین جوان در روزهای نخست به آن‌ها نیاز دارد، به صورت حضوری یا آنلاین بهره‌مند گردند.
در پایان کمپ سه ماهه مدرسه کارآفرینی، قادر خواهید بود…

ما در مدرسه راه‌اندازی کسب‌وکارهای دیجیتال فن‌آفرین، به افراد یا تیم‌های کارآفرین قول می‌دهیم اگر با انگیزه، اشتیاق وعلاقه به کارآفرینی، آموزش‌های کاربردی مدرسه را به خوبی فرابگیرید و با تلاش، پشتکار و دقت پروژه‌ها و تمرینات دوره را انجام دهید، میزان دانش و تجربه کارآفرینانه شما به اندازه‌ای وسعت و عمق پیدا می‌کند که در پایان دوره بتوانید ایده نوآورانه خود را به یک وب اپلیکشین ساده و درعین‌حال کاربردی تبدیل کنید و برنامه بازاریابی دیجیتال کسب‌وکار نوپای خود را نیز مشخص کنند. حتی اگر تا به امروز تجربه کارآفرینی نداشته‌اید.

مدل آموزشی مدرسه کارآفرینی فن‌آفرین

در مدرسه کارآفرینی فن‌آ‌فرین، در مدت سه ماه، هفته‌ای سه روز و روزانه، سه کارگاه آموزشی کاربردی دو ساعته برگزار می‌شود؛ تقریبا 300 ساعت کارگاه آموزشی پروژه محور به همراه جلسات حل تمرین به همراه تعداد مشخصی جلسات انتقال تجربه با حضور کارآفرینان باتجربه و نامدار.

هر فرد یا تیمی که در مدرسه کارآفرینی فن آفرین ثبت نام کند، همانند وقتی که به تنهایی یا با دوستانتان به یک رستوران سلف سرویس با غذاها، دسرها و نوشیدنی‌های گوناگون می‌روید، این امکان را دارد که در طول دوره از تمام دروس متنوع آموزشی یا تعداد مشخصی از آن‌ها به صورت حضوری یا آنلاین استفاده کند.

پس اینطور که پیداست این شما هستید که تصمیم می‌گیرید وابسته به اینکه امروز در کجای مسیر راه‌اندازی کسب و کارتان ایستاده‌اید و به چه آموزش‌هایی بیش از هر زمان دیگری نیاز دارید، در کدامیک از دوره‌های آموزشی مدرسه شرکت کنید و چه آموزش‌هایی را به آینده موکول کنید. ‌
هرکسی با هر میزان تجربه و دانش کارآفرینانه می‌تواند در این دوره شرکت کند.

از روز نخست در طراحی مدل آموزشی، برنامه ریزی محتوای آموزشی و انتخاب مربیان کارگاه‌های آموزشی فرض را بر این گذاشتیم که شرکت کنندگان در این کمپ آموزشی سه ماهه، یا تا به حال هیچ‌گونه تجربه کارآفرینی دیجتال نداشته اند یا کارآفرینان جوانی هستند که تجربه اندکی در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکارهای دیجیتال دارند.

به همین خاطر وسواس قابل توجهی در طراحی مدل و کاربردی بودن محتواهای آموزشی مدرسه به خرج دادیم.

به گونه‌ای که هر کارآفرین جوانی با کمترین تجربه کارآفرینی تا پایان این فرصت سه ماهه بتواند، ایده خود را به یک محصول دیجیتال ساده تبدیل نماید.
هر فرد یا تیم مشتاق به کارآفرینی می‌تواند در این دوره شرکت کند.

از علاقمندان و مشتاقان به کارآفرینی که در شرایط ایده‌آل ایده راه‌اندازی کسب‌وکاری را در سرشان می‌پرورانند تا کارآفرینان جوانی که روزها، ماه‌ها و سالهای نخست راه‌اندازی استارتاپ خود را پشت سر می‌گذارند، می‌توانند در این کمپ آموزشی – تجربی کارآفرینی شرکت کنند. زیرا آنها وابسته به میزان پیشرفت ایده و کسب‌وکارشان کم و بیش، نیازمند حقیقی محتوای آموزشی و تجربه این دوره هستند.

در مدرسه کارآفرینی فن‌آفرین هم می‌توانید حضوری شرکت کنید هم آنلاین.

پیش بینی ما این است تعداد شرکت کنندگانی که مایلند به صورت حضوری در کمپ آموزشی فن‌آفرین شرکت کنند، بیش از تعداد صندلی‌های مدرسه باشد، به همین خاطر تصمیم گرفتیم امکان شرکت در دوره را به صورت آنلاین هم فراهم کنیم. تا اینگونه بتوانیم پذیرای کارآفرینان عزیز غیرتهرانی هم باشیم.
سخنرانان

کیارش عباس‌زاده
بنیانگذار زودفود (اسنپ فود فعلی)
استاد مدیریت دانشگاه تهران

حمیدرضا حامی
مدیر بازاریابی گروه صنعتی مینو

حمید محمدی
مدیر پروژه شرکت فناپ

حسین مرادی
مدیر محصول هوش‌مصنوعی اگزالب

پوریا حسن‌زاده
پژوهشگر ارشد اسنپ

داوود موسوی‌نسب
بنیانگذار پشتیبان وردپرس

مرتضی تسخیری
هم‌بنیانگذار شتابدهنده شفق

محسن مولایی‌نسب
بنیانگذار شتابدهنده پرش

سید ابراهیم دراجی
مشاور حقوقی صندوق سرمایه‌گذاری اسمارتاپ

علیرضا اسدیان
هم‌بنیان‌گذار فراساحساب

محسن روستا
مدیر منابع انسانی علی‌بابا اینترنشنال

مشتاق مودت
طراح و مدرس طراحی تجربه‌کاربری

علی طهرانی
مشاور راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار