رویدادیار|همایش،وبینار،نمایشگاه و....
250,000 تومان
شماره آگهی: 2200
رویدادیار|همایش،وبینار،نمایشگاه و....
وبینار مطالعه بازارهای صادراتی

توضیحات آگهی

جهت دریافت کد تخفیف برای ثبت‌نام آزاد، خلاق و فناور با شماره 09037710449 تماس بگیرید.
لینک ورود به وبینار تا یک ساعت قبل از شروع برای شرکت کنندگان پیامک خواهد شد لذا نیازی به مراجعه به پنل ایوند نیست.
لینک دانلود فایل ارائه بعد از اتمام وبینار به شماره درج شده در فرم ثبت‌نام پیامک خواهد شد.
آموزش صادرات موضوعی است که باید قبل از هر اقدامی به آن فکر کنیم. واقعیت آن است که بسیاری از افراد که آشنایی چندانی با این موضوع ندارند، مراحل انجام صادرات را یک کار معمولی و ساده می‌دانند.
در همین راستا، یکی از مهم ترین چالش های بنگاه های صادرات گرا، ضعف بازاریابی صادراتی می باشد. این ضعف خود ناشی از «مطالعات بازار» تک بُعدی حاکم در فضای کسب و کار ایران است. به بیان ساده تر؛ اکثریت قریب به اتفاق مطالعات بازار انجام یافته در ایران، فقط ارزش کتابخانه ای داشته و امکان ورود عملیاتی به بازار هدف را محقق نمی نمایند.
آنها نه فردی را سراغ دارند که صفر تا صد ماجرا را از وی بپرسند و نه چندان به وضعیت کشور مذکور آشنایی دارند. فراموش نکنید که بدون داشتن اطلاعات کافی از بازار کشوری که قصد صادرات به آن را دارید، نمی‌توان چندان به موفقیت‌آمیز بودن صادرات دل خوش کنید.
در این «ارائه» سعی شده است که «کلیّات مطالعات بازار صادراتی» به زبان ساده بیان شود. طبیعی است که «فرآیند های بازاریابی» مانند مشارکت در نمایشگاه ها، B2B، رویدادهای تجاری و سایر مواردی از این دست؛ بعد از مطالعات بازار آغاز شود و به همین دلیل در این ارائه به این موارد پرداخت نشده است.

در این وبینار سرفصل‌های زیر را خواهیم داشت:
سلسله مراتب بازار صادراتی
مطالعات بازار صادراتی
مطالعات کتابخانه‌ای
سامانه های مراکز تجارت بین الملل
مطالعات میدانی